Marka YapDog

Ubrania dla psówZałożona w 2006 roku, firma Yap Dog stała się liderem na rynku zoologicznym mody i kochaną przez miliony zwierząt i właścicieli zwierząt na całym świecie.

To niesamowite, jak bardzo kolekcja urosła z pierwszych zimowych kurtek do kompletnego katalogu ponad 80 skoordynowanych linii odzieżowych, posłań oraz akcesoriów.

Yap Dog to markowe ubrania, legowiska i akcesoria dla psów. Komfort, jakość i styl to obietnica tej marki. Yap Dog kreuje psią modę dla wszystkich ras psów w zaskakująco przystępnej cenie.

Oferowane przez tą firmę produkty charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością. Warto zwrócić uwagę na legowiska wykonane z mięsistego, przytulnego materiału. Legowiska te są dwustronne, w związku z czym możemy wybrać która wersja kolorystyczna ma być zewnętrzna. Dodatkowo każde legowisko występuje  w kilku rozmiarach.

Warto nadmienić, iż firma oferująca markę Yap Dog wypuściła także na rynek markę Yap Cat oferującą najwyższej klasy legowiska dla kotów. Legowiska dla kotów są także przytulne i miękkie, występują w odpowiednich dla kotów rozmiarach. W ofercie marki Yap Cat znaleźć też można drapaki dla kotów w różnych kształtach, które stanowią doskonałą domową architekturę.

Obie linie produktowe Yap Dog dla psów i Yap Cat dla kotów w każdym kraju spotyka się z dużym zainteresowaniem, a następnie uznaniem. Wysoka jakość produktów za niską cenę sprawia, że obie te marki zyskują coraz więcej fanów wśród właścicieli czworonogów jak i samych pupili.